AniView – šviečianti reklama

Šis prietaisas ideali priemonė pateikti informaciją visuomenei, praeiviams. Tinka montuoti judriose gatvėse, ant firmų pastatų, už įstaigų langų. Galimybė reklamuoti ir pristatyti savo įmonę bei jos veiklą, nuolaidas, rekvizitus ir pan.


Skaityti plačiauAniView 2000 – šviečianti reklama

Šis prietaisas ideali priemonė pateikti informaciją visuomenei, praeiviams. Tinka montuoti judriose gatvėse, ant firmų pastatų, už įstaigų langų. Galimybė reklamuoti ir pristatyti kitas įmones bei jų veiklą, nuolaidas, rekvizitus ir pan.
Skaityti plačiauMagiškas puodelis

Magiškas puodelis yra juodas, ant jo talpinamo vaizdas.Šis puodelis yra tiesiog stebuklingas: ant jo uždėta Jūsų pasirinkta nuotrauka iš pirmo žvilgsnio nėra labai pastebima, bet tampa matoma pilant karštą skystį (virš 36C)į puodelį.
Skaityti plačiauLeidinių dizainas ir maketavimas

* internetinius leidinius(siuntimui elektroniniu paštu, pdf formatu) * knygas - nuo maketo, nuotraukų apipavidalinimo ir diagramų iki viršelio * lankstinukus * plakatus * mokslinius žurnalus * logotipus * vizitines korteles * kitus leidinius
Skaityti plačiauGrafinis ženklas, reprezentuojantis įmonę

Logotipas - grafinis ženklas, reprezentuojantis įmonę. Tai ženklas, pagal kurį organizacija tampa lengvai atpažįstama, pastebima. Tai tarsi simbolinė įvaizdžio dalis, kurią galime rasti įmonės dokumentuose, dalykiniuose laiškuose bei reklamoje. Tinkamas logotipo dizainas gali būti stipriausia įmonės marketingo priemonė. Logotipas parodo vartotojams, kad įmonė yra unikali, patikima ir profesionali.
Skaityti plačiauKalėdiniai atvirukai, spauda

Artėja svarbiausios metų šventės - Šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Šiuo laikotarpiu kiekvienas nori pagerbti artimus žmones, kolegas, verslo partnerius. Siūlome išskirtinio dizaino, originalių idėjų šventinius atvirukus su įmonės logotipu bei pageidaujamu sveikinimo tekstu (tekstas gali būti atspaustas atviruko viduje arba ant atskiro įdedamo lapelio).
Skaityti plačiauSpaudos darbai

Artėja renginys - prezentacija, verslo seminaras, vestuvės, koncertas, gimimo diena - reikia kvietimų? Ne už kalnų šventės? Reikės siūsti pasveikinimo atvirukus? Mes ne tik pasiūlysime kvietimo ar atviruko dizainą, bet ir atspausdinsime jums labiausiai tinkančia technologija.
Skaityti plačiauSpaudos būdai ir ypatybės

Ofsetinė spauda Ofsetinė spauda – aukšta spaudos kokybė ir mažos paruošimo išlaidos. Dideliais tiražais spausdiname įvairią produkciją – nuo vizitinių kortelių iki didelės apimties leidinių, nuo ploniausio popieriaus skrajučių iki kartoninių įpakavimų. Esant pageidavimui, sukuriame išskirtinį dizainą ir sumaketuojame. Spausdinti ofsetiniu būdu naudinga dideliais tiražais. Spausdinti mažesniais tiražais, dažniausiai, naudojami šilkografijos arba skaitmeninis būdai. Spausdinimui ofsetu tinka įvairus popierius: plonas, storas, faktūrinis, puskartonis, metalizuotas ir kitos rūšys. Spausdinama pagal CMYK arba PANTONE spalvų modelius iš vienos arba abiejų popieriaus lapo pusių.
Skaityti plačiauSpauda ant metalo

Spauda ant metalo: diplomai, sveikinimai, padėkos. Formatas - iki A4, kiekis - nuo 1 vnt. Spalva - auksinė arba sidabrinė.
Skaityti plačiauLogotipas

Logotipas (dažnai vadinamas logo) – grafinis ženklas, kurį gali sudaryti: 1. Specialiai parinktu šriftu parašytas pavadinimas ar santrumpa (pvz., Google, CNN); 2. Pavadinimas ar santrumpa, sudaranti visumą su grafiniu elementu ar simboliu. 3. Tik grafinis elementas arba simbolis be teksto ar santrumpos.
Skaityti plačiauLankstinukai

Lankstinukus gaminame prezentacinius, pristatančius Jūsų firmą ir jos firmos veiklą, reklaminius, pranešančius apie vykstančias akcijas bei renginius, taip pat gaminių katalogus, informuojančius apie žemas Jūsų produkcijos kainas ir kt. Lankstinukus gaminame įvairių formatų, spalvų, dizaino, atspausdintus ant skirtingos rūšies ir įvairaus storio popieriaus, gali būti su reljefu, daliniu ar pilnu UV lakavimu, su figūriniu iškirtimu.
Skaityti plačiauVizitinės kortelės

Vizitinė kortelė - Jusu stiliaus ar atstovaujamos firmos atspindys. Nenustebinsime, pasakydami, jog pagal vizitinę kortelę susidaromas pirmas įspudis apie jos savininką. Ir kaip tvirtina psichologai, tam įspūdžiui sudaryti pakanka 15 sekundžių. Vizitinė kortelė yra viena labiausiai matomų rinkodaros priemonių.
Skaityti plačiauSiūlome bendradarbiavimą

Siūlome įmonėms bendradarbiavimą agentūrinėmis sąlygomis, su atidėtu mokėjimu. Nuolaidos taikomos ir didmeninėms kainoms.
Skaityti plačiau