Spaudos darbai

Plakatas - tai reklaminė, informacinė priemonė, kuri nėra reikalinga kiekvieną dieną. Tačiau jei jūs organizuojate renginį ar koncertą, rengiatės prekybinei akcijai, plakatas taps labai reikalingu. Mes siūlome sumaketuoti jūsų plakatą ir atspausdinti ofsetine arba skaitmenine spauda. Labiausiai paplitę A3 formato (297x420mm) ir A2 formato (420x594mm) plakatai. Ofsetine spauda plakatai gaminami, jei tiražas siekia 500 vnt. Jei jums nereikia tokio kiekio, mes galime pasiūlyti skaitmenine spauda atspausdintus plakatus.

Lankstinukai yra labiausiai paplitusi reklaminės poligrafijos rūšis. Paprastai juose talpinama grafinė, tekstinė ir kontaktinė informacija, nuotraukos. Populiariausi lankstinukai - tai A4 formato (210x297mm) lapas su dviem lenkimais. Šis gaminys suteikia kompaktiškumą ir struktūriškai padalina informacijos blokus į 6 dalis. Lankstinukai puikiai tinka pristatyti įmonę, gaminius ar paslaugas pardavimų vietose, parodose, prezentacijose, reklaminių akcijų rengimo vietose. „Protingai" pagamintas lankstinukas turės visus atsakymus į klausimus, kurie gali iškilti jūsų potencialiems klientams.

Kalendoriai reikalingi visiems ir kiekvieną dieną. Banalybė, bet tokia realybė. Gal dėl to kalendoriai yra viena iš populiaresnių reklamos ir informacijos pateikimo formų. Jie naudojami ištisus metus, todėl galite būti ramūs, kad jūsų logotipas, kontaktinė informacija ilgam įsimins jūsų pastoviems ir potencialiems klientams. Tiesa, ne visi kalendoriai atsiduria matomose vietose ir ne visais jais noriai naudojamasi. Prasto dizaino, nekokybiškai išpildyti, nepatogūs kasdieniniam naudojimui gaminiai neretai atsiduria šiukšliadėžėse. Mes padarysime viską, kad jūsų kalendorius būtų naudojamas pagal paskirtį.